<<  Firma Profili  >>
   

KONYA HAFRİYAT ; Konya'da hafriyat ve yıkım alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Hizmet halkamızın içinde;

 

Saatlik, günlük ve haftalık iş makinası kiralama, saha düzenleme ve hazırlama, hafriyat ve moloz taşıma, iletişim ve enerji kazıları, kanal kazıları, bina yıkımı ve enkaz kaldırma, baraj ve gölet sahası kazıları, yol yapımı kazıları, inşaat sahası temel kazıları, çevre düzenleme kazıları ile hafriyat alanına giren diğer hizmetler yer almaktadır.

 

Geniş makine parkurumuz ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Konya’da birçok alt yapı zemin kanal ve yıkım işlerinde başarı sağlanmış ve sürekli ilerleme kaydetmiştir.

 

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı ve düzenli bir şekilde yapılması için makine parkını çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerle geliştirmiştir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

 

Misyon;

 

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, kaliteli hizmetleri ile geniş kitlelere erişen bir firma olmaktır.

 

Misyon;

 

Müşterilerimiz tarafından hizmetlerimizden  dolayı aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

       
       
       
.

axor tampon far bağlantı ayağı,actros tampon bağlantı direği,9408851531,9408851433,9436660578,9436660478,actros tampon bağlantısı,9436660178, actros tampon bağlantısı, 9436660278, muset ( inek burunluğu)